Wynajem Audi S5 II Coupé 3.0 V6 +400 KM

Jakimi osiągami może poszczycić się Audi S5 II Coupé? Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 4,7 sekundy. Prędkość maksymalna to 250 km/h (ograniczona elektronicznie)! 
Tyle na papierze, jednak niniejszy egzemplarz jest wyposażony w zmodyfikowany sportowy układ wydechowy. Efekt jest piorunujący, gdyż auto do „pierwszej setki” przyspiesza równie szybko, co topowy model Audi RS5. Do tego rasowe brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagającego kierowcę!

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowe Audi S5 Coupé jest teraz jeszcze bardziej nowoczesne i wyrafinowane. Jednocześnie nie traci nic ze swojego oryginalnego sportowego charakteru i elegancji. Najlepszym przykładem są wytłoczenia na masce, na wysokości nadkoli. Ponadto głęboka, precyzyjnie prowadzona linia boczna, z wydatnymi krągłościami nadkoli, które dzięki temu są bardzo efektownie wyeksponowane. Powyższe detale sugerują na pierwszy rzut oka, że auto posiada napęd Quattro.

Doskonała równowaga proporcji. Wydłużona sylwetka wraz krótkimi częściami nadwozia, wystającymi z przodu i z tyłu poza szeroki rozstaw osi. To elementy podkreślające sportowy charakter nowego S5 Coupé. W porównaniu do poprzedniej edycji, atrakcyjnie rzeźbiona jednolita rama osłony chłodnicy jest bardziej płaska i znacznie szersza.

Auto jest również zmodyfikowane wizualnie. Chromy zastąpiła czerń, zaś grill pochodzi z model RS5, dzięki czemu samochód jest nietuzinkowy i przykuwa uwagę przechodniów!


Na pokładzie znajdziesz wysokie wyposażenie opcjonalne:

– Sportowy układ wydechowy

– Kubełkowe skórzane fotele z masażami

– Szyberdach panoramiczny

– Virtual cockpit

– Kamera cofania 360°

– System audio Bang & Olufsen

– Dyfuzor Maxton Design

– Pakiet wizualny nawiązujący do wersji RS5